Vergelijk aanbiedingen

Favorieten

Team

Marieke Kuipers

Partner @ Buuron & Kuipers Makelaars

Afdelingen Wonen & Beheer / Asset Management

085 – 020 13 90
06 – 30 41 48 83
marieke@buuron-kuipers.nl

Robbie Kuipers

Partner @ Buuron & Kuipers Makelaars

Wonen, Bedrijfshuisvesting, Beleggingen & Asset Management / Beheer

085 – 020 13 90
06 – 36 29 53 97

robbie@buuron-kuipers.nl

Amber van Dijk

Commercieel Vastgoed Adviseur – A-RMT io
@ Buuron & Kuipers Makelaars

Afdelingen Wonen & Beheer / Asset Management

085 – 020 13 90
06 – 10 86 18 61
amber@buuron-kuipers.nl

Bastian Schoenmakers

Commercieel Vastgoed Adviseur – K-RMT io
@
Buuron & Kuipers Makelaars

Afdeling Wonen / BOG / Beleggingen

085 – 020 13 90
06-10179641
bastian@buuron-kuipers.nl

Niels Kuipers

Commercieel Medewerker Binnendienst
@ Buuron & Kuipers Makelaars

085 – 020 13 90
06 – 10 34 21 46
info@buuron-kuipers.nl

Stèphanie Schutterop

Commercieel Medewerker Binnendienst
@ Buuron & Kuipers Makelaars

085 – 020 13 90
info@buuron-kuipers.nl

Vincent van der Wiel

Commercieel Medewerker Binnendienst
@ Buuron & Kuipers Makelaars

085 – 020 13 90
info@buuron-kuipers.nl

Isabelle Rog

Commercieel Medewerker Binnendienst
@ Buuron & Kuipers Makelaars

085 – 020 13 90
info@buuron-kuipers.nl

Fleur van Dijk

Commercieel Medewerker Binnendienst
@ Buuron & Kuipers Makelaars

085 – 020 13 90
info@buuron-kuipers.nl

Joyce de Groot

Commercieel Vastgoed Adviseur – K-RMT io
@ Buuron & Kuipers Makelaars

Afdelingen Wonen, Beleggingen & Bedrijfshuisvesting

085 – 020 13 90
joyce@buuron-kuipers.nl

Stefan Kuipers

Hypotheekadviseur – Financial Advisor
Kuipers Hypotheken

085 – 020 13 90
06 -14 69 16 69
stefan@kuipershypotheken.nl

Buuron Kuipers - Wie O Wie

Wie O Wie

Wie o wie komt ons team versterken?

Interesse in een van onderstaande functies?

Vacatures

https://www.buuron-kuipers.nl/over-ons/vacatures/